28.10.2009

Trans ja Kalev piirdusid Balti liigas esimese ringiga

Nii Sillamäe Kalev kui ka Narva Trans kaotasid Balti jalgpalliliigas kohe avaringis.

Trans ei suutnud ilusat seeriat jätkata

Narva Transi 1:1 viik Marijampole Suduvaga neid edasi ei aidanud.

Avamäng Leedus oli mäletatavasti lõppenud Transi 0:2 kaotusega ning täna lootis narvalaste peatreener Sergei Ratnikov varasele väravale.

Esimene värav löödi 42. minutil Aleksandr Tarassenkovi poolt ning teise tabamuse korral oleks kohtumine lisaajale läinud, kuid 58. minutil skooris hoopis Suduva.

Ricardas Beniuðis viigistas kohtumise 1:1 ning aitas Suduva järgmisesse ringi. Trans peab aga Balti liiga teisest ringist suu puhtaks pühkima.
kell 14:00 Narva Kreenholmi staadionil

Narva Trans – Marijampole Suduva 1:1 (1:0), kokkuvõttes 1:3
42. Aleksandr Tarassenkov – 58. Ricardas Beniuðis

Hoiatused: 45. Daniil Ratnikov (Trans)

Trans: 33-Modestas Stonys, 15-Stanislav Kitto, 13-Oleg Lepik, 2-Tomas Rimas, 17-Aleksandr Volodin, 11-Sergei Leontovitð, 12-Eduard Ratnikov, 22-Maksim Bazjukin, 9-Mandinho (67. 5-Sergei Kazakov), 21-Daniil Ratnikov, 7-Aleksandr Tarassenkov.

Suduva: 1-Armantas Vitkauskas, 19-Vaidas Slavickas, 4-Irmantas Zelmikas, 12-Povilas Leimonas, 8-Alfredas Skroblas, 14-Ramunas Radavicius, 51-Mindaugas Gardzijauskas, 15-Eivinas Zagurskas, 17-Andrius Urbðys, 9-Giedrius Slavickas (64. 29-Povilas Krasnovskis), 88-Ricardas Beniuðis.
Autor: Kristjan Lukk

Sillamäe ja Nõmme Kalju teekond Balti liigas lõppes nukralt

Sillamäe Kalevi ja Nõmme Kalju meeskondade esitused jalgpalli Balti liigas lõppesid esimeses ringis korduskohtumiste kaotustega.

Sillamäe Kalev, kes oli avakohtumises jäänud Läti edukaimale klubile Riia Skontole koduplatsil alla 0:3, pidi kaotust tunnistama ka võõrsil. Skonto staadionil lõppenud kohtumine lõppes 14-kordse Läti meistri 1:0 võiduga. Kohtumise ainsa värava lõi kohtumise 75. minutil Aleksandrs Fertovs.

Skonto jõudis veerandfinaali 4:1 üldparemusega.

Veelgi nukramalt läks Nõmme Kaljul Liepajas Metalurgsi vastu. Avakohtumise Tallinnas 0:1 kaotanud Kalju pidi Liepajas tunnistama vastase 1:5 paremust.

Balti liiga ajaloo esimene võitjaklubi Metalurgs läks kohtumist juba avapoolajaks 4:0 juhtima. Lõppskoor 5:1 viis Liepaja teise ringi üldseisuga 6:1.