04.07.2020
Jalgpall

Trans ei suutnud korrata eelmise aasta edu

A. Le Coq Arenal peetud Evald Tipneri nime kandva Eesti jalgpalli karikasarja finaalis alistas valitsev Eesti meister Tallinna FC Flora tulemusega 2:1 tiitlikaitsja JK Narva Transi.

Flora läks 18 mänguminutil Konstantin Vassiljevi väravast juhtima 1:0. Kümme minutit hiljem Transi mängija Sadio Tounkara viigistas seisu ja 1:1 seisul mindigi poolajale. Teisel poolajal oli Transil mitu head väravavõimalust, kuid neid ei suudetud realiseerida. Hätta jäid nad just standardolukordades. Flora 73 mänguminutil realiseeritud nurgalöögi lõi Henrik Pürg peaga väravasse.
Sel aastal on Tallinna FC Flora võitnud juba ka superkarika, kuid viimati sai Tipneri karika trofee üle võidurõõmu tunda 2015/16 aasta hooajal. Kokku on valitsev Eesti meister tulnud karikavõitjaks kaheksal korral.