04.03.2017

Trans alustas võidu, Kalev kaotusega

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga selle aasta avavoorus mängisid Ida-Virumaa meeskonnad võõrsil. Narva alistas Paide LMi 5:1 ja Sillamäe Kalev kaotas 0:1 Viljandi Tulevikule.

Trans võittis Paides kindla võidu, juhtides juba 32. minutiga 3:0. Kõik mängus jagatud kaardid (viis kollast, kaks punast) anti esimesel poolajal, Narval sai punase kaardi Vassili Pintðuk. Narva kasuks lõid kaks väravat Dmitri Koub ja Deniss Poljakov, Transi hooaja avavärava lõi penaltist Ilia Ferapontov.

Sillamäe Kalev oli Viljandis sealse meeskonna vastu mängulises ülekaalus, kuid kohtumise ainsa värava lõi 36. minutil Tulevik. Selles mängus said meeskonnad kokku 8 kollast kaarti, kusjuures Sillamäe kalevlane Danil Ratnikov sai neid kaks ehk viimased viis mänguminutit mängisid sillamäelased vähemuses.

Teistes senipeetud kohtumistes kaotas tiitlikaitsja Tallinna TFI 0:2 Tartu Tammekale ja Pärnu JK Vaprus kaotas 2:6 Nõmme Kaljule.

Vooru viimases kohtumises olid vastamisi Tallinna meeskonnad FC Flora ja FC Levadia ning mäng lõppes 1:1.

Narva Trans võõrustab teises voorus FCI meeskonda, mäng Fama staadionil toimub laupäeval, 11. märtsil kell 16. Sillamäe Kalev mängib esimeses ringis vaid võõrsil, järgmises voorus sõidetakse külla FC Levadiale.