27.11.2017

Traditsiooniline võrkpalliturniir Põlevkivi Volle alustas

Turniiril osaleb sellel hooajal külalisena Jõhvi harrastajate võistkond.

Põlevkivi Volle selle hooaja avasid Estonia kaevanduse ja külalisena osalev Jõhvi harrastajate võistkond, kes kaasati turniirile, et seda huvitavamaks muuta. Esimene geim algas punkt-punkti mänguga seisuni 8:6 Estonia kasuks. Jõhvi sai nüüd kaks punkti, millele Estonia vastas 5 punktiga järjest, kuid nende edu ei kestnud kaua. Jõhvi viigistas seisu ja läks juhtima 18:17, kuid Estonia ei andnud alla. Edasi vahetati punkte seisuni 23:23 ja geimi lõpp õnnestus Estonia võistkonnal – geimivõit 25:23. Ka teise geimi algus oli tasavägine, kuid vähehaaval hakkas Jõhvi oma eduseisu suurendama ja võitis selle geimi tulemusega 25:17. Kolmandas ja neljandas geimis ei jätkunud Estonia võistkonnal enam seda särtsu ja nad kaotasid need vastavalt 14:25 ja 12:25 ning ühtlasi kogu mängu 1:3.