14.01.2020
Kergejõustik

Toimusid Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused

Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme kergejõustikuhallis kergejõustikuklubi “Atleetika” poolt läbi viidud Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused olid uue aasta avastardiks, kus näidati mitmeid häid tulemusi.

Poiste U14 vanuserühma 50 m ja sama pikal tõkkejooksu distantsil tuli võitjaks Vladislav Vassiljev (KJK”Visa”/Jõhvi SK). Samas vanuserühmas saavutas kolm võitu Sten-Erik Iir (Tartu SS Kalev). Kõrgushüppes sai ta tulemuseks kirja 1,30 m, kaugushüppes – 4,84 m ning kolmikhüppes – 10,50 m.
Esimest aastat uues, U16 vanuserühmas võistlev Savva Novikov (KJK”Visa”/Jõhvi SK) osales viiel alal ning saavutas võidu 50 m jooksus, sama pikal tõkkejooksu distantsil, aga samuti kõrgushüppes tulemusega 1,65 m ja kaugushüppes tulemusega 5,45 m.
U18 vanuserühmas näitas kolmikhüppes head tulemust 14,33 m Viktor Morozov (KJK “Atleetika”), ainult 2 sentimeetrit jäi tal puudu Euroopa meistrivõistluste normatiivi täitmisest. Oma isiklikku tulemust 16,96 m näitas kuulitõukes Maksim Mihhailov (KJK “Atleetika”).

Tüdrukute seas näitasid häid tulemusi U16 vanuserühmas Anna Panenko (KJK “Atleetika”), kes saavutas võidu 50 m jooksus ajaga 6,8 sekundit ja Anastassia Þitkova (KJK”Visa”/Jõhvi SK), kes võidutses 50 meetri tõkkejooksus ajaga 8,5 sekundit. U18 vanuserühmas tuli kaugushüppe võitjaks Valerija Zabavnikova (PSK Narvic), kes sai tulemuseks kirja 5,13 m.