10.12.2023
Võrkpall

Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused võrkpallis

Ida-Virumaa meistrivõistlustele tuli kohale kahjuks ainult kaks võistkonda. Nii haiguste kui teiste ürituste tõttu ei tulnud kohale kahte võistkonda, keda me ootasime.

Järjekordse võidu sai Kristjan Palmi võistkond, kes seekord kandis nime „Peaaegu Jõhvi“ ja kus lisaks Kristjanile mängisid veel Karl Liiva, Toomas Stroo, Erik Polzunov, Argo Palm ja Pavel Grintšak. Teiseks võistkonnaks oli Põhjaranna VK/SK Energia Narvast. Esimese geimi kaotasid narvakad 14:25. Teises geimis jäid nad kohe 0:6 kaotusseisu ja kaotasid geimi 12:25. Kolmas geim tuli neil kõige paremini välja kui suutsid välja mängida kahel korral viigi seisudel 14:14 ja 20:20. Kogu kohtumine kaotati 0:3. Väga palju tegid nad servivigu. Võistkond mängis koosseisus: Aleksei Bezborodov, Aleksei Ahu, Aleksei Bagaev, Andrei Zaitsev, Artjom Pantelejev, Nikita Rabehha, Pavel Makarenkov, Ivan Karmazõn, Martin Vesselov.

Selle aasta viimased maakonna meistrivõistlused toimuvad poksis eeloleval nädalavahetusel paralleelselt Narva meistrivõistlustega.