25.03.2023
vorkpall

Toimus teine kohtumine Virumaa meistrivõistlustel Ida konverentsis

Virumaa meistrivõistlustel võrkpallis Ida konverentsis kohtusid täna Jõhvi Spordihallis Jõhvi Spordikooli ja Sillamäe VK Ida-Balti võistkonnad. Jõhvi SK alustas hästi võitis esimese geimi 25:17. Teine geim oli juba tasavägisem, kus geimi lõpus seisul 23:22 oli veel ees Ida-Balti, kuid Jõhvi suutis ka selle geimi võita 25:23. Kolmas geim aga kulges Ida-Balti juhtimisel ja nad võitsid selle 25:19. Neljas geim ei laabunud Jõhvil üldse – see kaotati 15:25. Otsustavas, viiendas geimis mindi alguses küll juhtima, kuid Ida-Balti viigistas ja läks ise juhtima 14:11. Jõhvi ei andnud alla ja sai veel kaks punkti, kuid geimilõpupunkti vormistas ikkagi Ida-Balti. Jõhvi serv oli ebastabiilne, otsustavatel momentidel kolm mängijat järjest eksisid.

Turniiritabelisse sai Jõhvi SK kirja 1 punkti, Sillamäe VK Ida-Balti 2 punkti. Ida konverentsi juhib 3 punktiga Olgina VK/Narva, teine Sillamäe VK Ida-Balti 2 punktiga, kolmas Jõhvi SK 1 punktiga ja võiduta Põhjaranna VK/SK Energia.