18.12.2018

Toimus selle aasta Põlevkivi Volle viimane kohtumine

Vastamisi olid Estonia kaevanduse ja Peamaja võistkonnad. Estonia võitis tulemusega 3:0.

Esimeses geimis vaheldusid punktid seisuni 3:3, sealt edasi aga Peamaja võistkond ei suutnud serve vastu võtta ja Estonia sai 6 punkti järjest. Siis veel edasi 4 punkti ja geimi lõpus 5 punkti järjest ning võitis geimi tulemusega 25:12. Teises geimis läks Peamaja juhtima 2:0 ja juhtis veel seisul 5:3, kuid siis sai Estonia 3 punkti järjest ja juba juhtisid nemad. Edasi vahetati punkte ja Peamaja suutis ka viigistada seisu 10:10 kui sai ise 3 punkti järjest. Seis oli viigiline veel seisul 13:13, kuid siis tekkis Peamajal jällegi suur mõõn pallingu vastuvõtul. Estonia sai 8 punkti järjest ja võitis teise geimi tulemusega 25:15. Kuigi kolmandas geimis sai esimese punkti Peamaja, läks Estonia kohe paari punktiga juhtima. Edasi suurendas ta oma eduseisu ning võitis selle samuti tulemusega 25:15. Kogu kohtumine seega Estoniale 3:0.