18.02.2020

Toimus Põlevkivi Volle kolmas kohtumine

Põlevkiv Volle kolmandas kohtumises olid vastamisi Narva karjääri ja VKG Ojamaa kaevanduse võistkonnad. Kohtumise võitis Narva tulemusega 3:1 (14:25; 25:13; 25:23; 25:19).

Esimeses geimis ei saanud Narva oma mängu kuidagi käima. Ojamaa läks juhtima 4:2, suurendades oma eduseisu 12:7 ning kui nad said veel 9 punkti järjest, ei olnud kahtlustki geimi võitjas. Geim Ojamaale 25:14. Teine geim kulges aga vastupidiselt. Narva läks kohe juhtima  4:0, suurendades eduseisu 4 punkti võrra ja geimi lõpus veel 11 punkti võrra ning võitis geimi 25:13. Kolmas geim oli kõige tasavägisem ja ka otsustavam. Alustati punkt-punkti mänguga seisuni 8:7 Narva kasuks. Ojamaa sai 5 punkti järjest ja asus juhtima 12:8. Narva suutis mänguseisu viigistada 15:15 kui sai omakorda 4 punkti järjest. Edasi Ojamaale punkt, millele Narva vastas 4 punktiga, kuid Ojamaa suutis ikkagi mänguseisu 20:20 viigistada kui sai ise 3 punkti järjest. Geimi lõpp oli dramaatiline. Narva sai 4 punkti järjest ja asus juhtima 24:20, kuid siis tehti serviviga ja anti võimalus Ojamaale ja nad saidki 3 punkti järjest, vähendades vahe ühele punktile. Selle viimase geimilõpupunkti sai ikkagi Narva ja võitis geimi 25:23. Neljas geim kulges juba Narva dikteerimisel. Alustati seda 3:0, edasi 6:1 ja 13:11. Nüüd said nad 5 punkti järjest, mis otsustaski tegelikult geimi saatuse, mille nad võitsid 25:19 ja ühtlasi kogu mängu 3:1 ning juhivad nüüd turniiri kahe võiduga.

Järgmine kohtumine toimub 02. märtsil, kus Jõhvi Spordihallis algusega kell 19.15 (saali saab 19.00) kohtuvad Estonia ja Peamaja võistkonnad.