06.09.2017

Toimus Krabuli öövolle turniir

Kuna võistkondi tuli kohale vähem loodetust, siis kasutasime sama moodust nagu suvevolle esimesel etapil, et loosisime kohapeal segavõistkonnad.

1.    Võistkond – Aleksandr Makarov, Mirjam Vinkler, Aime Luuk, Robert-Roland Uusmaa
2.    Võistkond – Mihhail Kolontajev, Marjaana Lepiste, Madis Volt
3.    Võistkond – Stanislav Gruzdev, Kirsti Hindreus, Kristina Nedzinskaite
Esimeses kohtumises läksid vastamisis Mihhaili ja Stanislavi võistkonnad. Mäng oli tasavägine, kuid geimide lõpus pani Mihhaili võistkond oma paremuse maksma ja võitis kohtumise 2:0 (25:22; 25:19). Teises kohtumises olid vastamisi Aleksandri ja Stanislavi võistkonnad. Esimeses geimis ei saanud Aleksandri võistkond oma mängu hästi käima ja nad kaotasid selle tulemusega 16:25. Teises geimis oli juba ülekaal Aleksandri võistkonnal, mille nad võitsid tulemusega 25:20. Kolmandas geimis juhtis Aleksandri võistkond, kuid geimi lõpus eksisid mõlemad mehed oma ründelöökidega ja nii kaotati see tulemusega 10:15 ja ühtlasi kogu kohtumine 1:2. Viimases kohtumises Mihhaili ja Aleksandri võistkondade vahel näitasid Aleksandri võistkonna mehed head mängu ja geim võideti tulemusega 25:23. Teises geimis, kui juba raske oli õhtuhämaruses palli näha, lagunes jällegi nende mäng ja geim kaotati 13:25. Viimane geim mängiti juba päris hämaruses ja siin pani Mihhaili võistkond oma paremuse maksma ja võitis selle tulemusega 15:8. Nii võitis turniiri Mihhaili võistkond, kaotades ainult ühe geimi. Teiseks tuli Stanislavi võistkond ja kolmanda kohaga pidi leppima Aleksandri võistkond.