21.08.2023
Võrkpall

Toimus Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallis 3. etapp

Pannjärvel mängiti Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallis 3. etapp. Naised ja N35+ mängisid uuel kunstväljakul. Sellisest materjalist väljakul palli päästa kukkudes on väga valus. Naistest oli kohal kolm naiskonda. Tasavägine oli kohtumine Idabloki ja 3 prääniku vahel, mille võitis 3 präänikut tulemusega 2:1. Idablokil on veel võimalus üldvõitjaks tulla kui viimasel etapil võidetakse 3. präänikut. Üldkokkuvõttes pretendeerivad kolmandale kohale kaks Toila noorte võistkonda – ka nendel sõltub kõik viimasest etapist. Nii raskeid mänge Viro/Alutaguse N35+ naiskonnal eelnevatel etappidel ei olnud. Esimene kohtumine kaotati Vigastele pruutidele 1:2. Ka teise kohtumise esimene geim kaotati 14:25, kuid teine geim võideti suurelt 25:6. Kolmas geim oli aga väga tasavägine, mis lõppes 19:17 Viro/Alutaguse võiduga. Nüüd oli võistkondadel geimid 3:3, vaja oli kokku lugeda punktid ja siin oli Viro/Alutaguse ühe punktiga parem. Sellega on nad ka üldarvestuses võitjad.

Meeskondadest oli sellele etapile kohale tulnud ainult kaks võistkonda ja M35+ üks võistkond. Kõik mängisid omavahel läbi ja siin polnud kahtlustki, et võidab TTK võistkond, kes kindlustas sellega ka üldvõidu. Toila võistkonnal on võimalus üldkokkuvõttes kolmandaks tulla, aga see kõik selgub viimasel etapil. M35+, kus varasematel aastatel osales kõige rohkem võistkondi, mängib sellel aastal ainult Irvala-Piilse.

Pildid Pannjärve etapist Ida-Virumaa FB ja Jõhvi sport FB lehel.