25.12.2014

Toila Noto Outlet alistas KK HITO

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste esimese ringi viimases voorus alistas Toila Noto Outlet 66:51 tiitlikaitsja KK HITO.

Toila võitis kõik neli veerandaega, juhtides poolajaks 31:24. Võitjate edukaim oli 15 punktiga Andrus Lehismets, kaotajate kasuks viskas 13 punkti Indrek Kuldmaa.

Esimesest ringist on pidamata vaid Remeks/KOrstnaekstra – Narva mäng, mis peetakse 11. jaanuaril. Tabeliseis on väga tasavägine, sest 3 võidu ja 1 kaotusega liidrikohal olevat Toilat lahutab eelviimasel, neljandal kohal olevast KK HITOst vaid 1 võit.

Esiliigas jätkvad täiseduga Iisaku meeskonnad. Viimati alistas Iisaku Peetri Pizza 63:50 Toila I ja Iisaku KK oli 92:82 parem Kiviõli/Maidlast. Peetri Pizza on liider 5 võiduga, 3 võitu on saanud lisaks Iisaku KK meeskonnale ka Elvarem. Esiliigas peetakse kaks kohtumist veel selle aastanumbri sees, 27. detsembril kohtuvad iisakus Iisaku KK ja Enteh ning kaks päeva hiljem Kohtla-Järvel Elvarem ja Mäetaguse SK.