23.05.2023
Auto-Moto

Tihe motospordi hooaeg on alanud

Jõgeval Linnamäe krossirajal toimunud MX Liiga teisel etapil tuli MX Pro klassis kolmandaks Tanel Rauk (Jõhvi MK), kes esimeses sõidus oli kolmas ja teises neljas. MX Junior klassis oli samuti kolmas Juri Vinogradov (Narva SK Energia). Veteranide 40+ klassi võitis Dmitri Vinogradov (Narva MK).

Tihemetsas Lauri krossirajal toimunud motokrossi Eesti noorte karikavõistluste esimesel etapil tuli Quad 100 klassis kolmandaks Rainis Liiva (Pühajõe MK). Info ja tulemused https://msport.ee/category/uudised/

Lätis Madonas toimunud enduro Balti meistrivõistluste esimesel etapil tuli E3 masinaklassis kolmandale kohale Toila AutoMotoklubi sõitja Rauno Voldek.