01.08.2009
Kergejõustik

Þanna Vladimirova tuli 100 m Eesti meistriks

Narva PSK Narvic esindaja Þanna Vladimirova tuli laupäeval, Eesti kergejõustikumeistrivõistlustel Eesti meistriks 100 m jooksus ajaga 11,87.

Kuna protokolli pole kantud tuule kiirust, siis kinnitamata andmetel on Vladimirova tulemus Ida-Virumaa rekord ja Eesti kõige aegade edetabelis kuues tulemus.

Sprindis tuli Ida-Virumaale teinegi medal, jõhvilane, KJK Visa esindaja Anastassia Semjonova oli kolmas ajaga 12,57.

Medali sai ka Igor Sjunin (Kohtla-Järve SK Tsefei), kes hüppas kolmikut 15.74, see andis talle teise koha.

Ida-Virumaa klubidele tuli laupäeval neljas medal naiste 1500 m jooksus, kus Revetta Reiljan (Kohtla-Järve KJK Atleetika) oli ajaga 4.44,55 kolmas. Juuni lõpus Valgas joostud isiklikule rekordile 4.40,13 jäi ta alla enam kui nelja sekundiga,