04.12.2010
Firmasisesed

Teises liigas oli edukas nädal

Eesti korvpallimeistrivõistluste teises liigas said mõlemad Ida-Virumaa meeskonnad võidu.

A-tugevusgrupis mängiv KK Hito alistas laupäeval Kärdlas KK Askuse 106:93. 5 võidu ja 2 kaotusega jagab Hito grupis Ambla SK meeskonnaga kümne meeskonna seas 2.-3. kohta. Järgmise mängu peabki Hito II Amblaga, seda 8. detsembril Aravetes. Järgmisel laupäeval peab Hito II ka oma järgmise kodumängu, kui Jõhvis kohtutakse eelmise hooaja teise liiga võitja Tallinna SK Altius/Vars meeskonnaga, kel seni kirjas 4 võitu ja 3 kaotust.

B-tugevusgrupis mängis Iisaku KK detsembrikuu esimesel päeval võõrsil Turba Gümnaasiumiga ja võitis 84:72, kusjuures väga hea mängu tegi 30 punkti visanud Einar Grüning. Veel enne viimast veerandaega  juhtisid väljakuperemehed 60:57, kuid viimase veerandi (27:12) ja kogu mängu võitis Iisaku. B-tugevusgrupis, kus jagatakse välja kaks viimast play-offi pääset on tabel väga ebaülevaatlik, sest meeskonnad on pidanud 4-7 kohtumist. Võiduprotsendi alusel on 4 võitu ja 3 kaotust omav Iisaku KK üheksa meeskonna seas viiendal kohal. Järgmised kaks mängu peab Iisaku meeskond kodus, 10. detsembril kohtutakse Valga KKga (5-0) ja nädal hiljem ollakse vastamisi SK Forte/Tartu PK (3-1) meeskonnaga.