29.10.2013
Lauatennis

Teise etapi võitis Tðistjakova

Laupäeval, 26. oktoobril toimus Aseri I lauatennise karikasarja II etapp. Võistlejaid oli kokku 35, sealhulgas 9 mängijat Venemaalt. Sarnaselt avaetapile tuli ka teise etapi üldvõitjaks krooniti Tatjana Tðistjakova, kes alistas finaalis meesüksikmängu klassi võitja, Kristjan Saluvee, tulemusega 3:0.

Üldarvestuse kolmanda koha saavutas Reelica Hanson.

Pärast kahte etappi hoiab üldarvestuse esikohta Tatjana Tðistjakova, kes on kogunud maksimum punktid ehk 202. Teisele kohale üldarvestuses tõusis Kristjan Saluvee, kellel on koos 194 punkti, kolmas on Natalia Tðistilina 184 punktiga.

Aseri karikasarja igal etapil jagatakse Eestis rekordilised 25 auhinda! Mees- ja naisüksikmängu esikoha auhind on 50eur. Järgmine etapp toimub Aseri Vabaajakeskuses 24.11.2013 algusega kell 11.00.

Aseri karikasari otsib endale toetajaid. Omalt poolt pakume toetaja reklaamimist oma võistlustel ning meedias. Kontakt: kert.rais@gmail.com.

Auhinnatud mängijad Ida-Virumaalt:
Tatjana Tðistjakova (Naisüksikmängu I koht)
Anna Romanenko (Naisüksikmängu III koht)
Dmitri Jastrebov (Meesüksikmängu III koht)
Karmen Kozma (U23 naised I koht)
Kalle Lehismets (Meesveteranid 50+ I koht)
Allan Krall (Meesveteranid 60+ I koht)
Reelica Hanson (Kadett tüdruk I koht)
Nikita Konsa (Kadett poiss I koht)
Kristina Andrejeva (Minikadett tüdruk I koht)
Nadarian Berija (Minikadett poiss I koht)