18.07.2019
Triatlon

Tartus toimunud triatloni olümpiadistantsilt vanuseklassis M50-54 kolmas koht

Tartus toimunud triatloni olümpiadistantsil ( 1500 m ujumist+40km rattast+10 km jooksu)saavutas Jõhvilane Dmitri Aleksejev vanuseklassis M50-54 (14 osavõtjat vanuseklassis) 3. koha ajaga 2h 14min 30sek. Üldarvestuses oli 38, lõpetajaid 195. Üldvõitja aeg 1h 59 min 59 sek

Tegu oli Balti meistrivõistluste, Euroopa- ja Eesti karikavõistluse etappidega koos. Jõhvilane Ardo Virkebau saavutas samal distantsil vanuseklassi M35-39 10. koha ( 30 osavõtjat vanuseklassis) ajaga 2h 16 min 8 sek, üldkoht 43. lõpetajaid 195.
Juba kaheksandat suve järjest Tartu südalinnas toimunud Tartu Triatloni raames toimusid seekord Euroopa triatloni Karikaetapp, Baltimaade MV ja Eesti karikavõistluste viies etapp kõikidele vanuseklassidele. Rally Estoniaga ühist võistluskeskust jagades pidid korraldajad varasema mitmepäevase triatlonifestivali asemel kõik võistlused ühe päeva peale mahutama. Tänu suurtele kogemustele sai Ain-Alar Juhanson oma meeskonnaga selle väljakutseterohke ülesandega suurepäraselt hakkama.
Tartu Triatlonil osalenud 21 riigi sportlasest kaalukaimad tiitlid, Euroopa karikaetapi võidud, läksid seekord Saksamaale ja Suurbritanniasse. Meestest võitis britt Samuel Dickinson ja naistest sakslanna Annika Koch.