17.09.2013
Jalgrattasport

Tartu rattamaratonil Kristel Koort naistest neljas

Maailma suuruselt kolmas maastikurattamaraton jõudis taas uue rekordtähiseni, kui pühapäeval sõidetud SEB 16. Tartu Rattamaratonil jõudis finiðisse 5096 ratturit. Väikese hilinemisega väike kokkuvõte ka Jõhvi Jalgratturite edukast esinemisest.

Pühapäeval sõidetud SEB 16. Tartu Rattamaratoni ning ühtlasi ka Eesti meistritiitli maastikurattamaratonis võitis Erki Pütsep, teisena lõpetas Alges Maasikmets ja kolmandana Peeter Pruus.

Naistest läks võit Lätti, kui parim oli Dana Rozlapa. Eesti meistritiitli võitis aga teisena lõpetanud Greete Steinburg, hõbeda sai naiste arvestuse kolmas Liisa Ehrberg ning pronksi Kristel Koort Investment Agency-Jõhvi teamist.

Üldjärjestuses lõpetas Kristel 276.kohal.

Investment Agency-Jõhvi teami esindaja Tauri Selder oli 35, Peep Kivil 127 (startis 1001-1500 grupist).

Väga tubli sõidu tegid maratonil esmakordselt pikka distantsi sõitnud noorratturid Sten Eric Nirgi (270.koht) ja Marten Jõeäär (447.koht).

Teiste Investment Agency-Jõhvi sõitjate kohad olid järgmised: 1131 Aira Ferschel, 1436 Aleksandr Pimenov, 1687 Maksim Filippov, 1928 Anatoli Männi, 1993 Vadim Ivlijev ja 2287 Igor Petrovitski.

40km pikkuse lühema distantsi läbis ajaga 01:28,36 Robert Petrovitski.