26.08.2016
Orienteerumine

Tammikus edukamad Pekk ja Kuusemets

RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevaku seitsmendal etapil Tammikus olid 1. raja edukamad Tiit Pekk ja Laura Kuusemets.

Tiit Pekk sai võiduajaks 38.15, järgnesid siim Vanahans (41.01) ja Sergei Muiþnieks (43.58). Naiste kiireim Laura Kuusemets (52.37) sai 23 osaleja seas 9. koha. 2. raja kiireimad olid Arne Kolk ja Kadre Maalma, 3. raja võitsid Karl-Martin ja Anne Mari Vainura, 4. raja läbis kõige kiiremini Veera Randoja.

Neljapäevakute järgmised etapid on kavas septembrikuus ja siis on start avatud kella 16-18. 8. septembril võisteldakse Sinimäel, 15. septembril on kavas Ahtmes sprindietapp ja 22. septembril on viimane neljapäevak kavas Pannjärvel.

Lisaks neljapäevakutele on kavas veel kolm võistlust: 17. septembril jagatakse Käsmus Virumaa O-jooksul Ida-Virumaa meistrivõistluste medaleid, 6. oktoobril on Kurtnas kavas ööorienteerumine ja hooaeg lõpeb 15. oktoobril traditsioonilise Jõhvika maratoniga, mis sel aastal on kavas Aidu-Nõmmel.