24.05.2010
Petank

Tallinnas erilise eduta

Eesti petangireitinguvõistlustel Tallinnas Ida-Virumaa petankerid kõrges mängus kaasa ei rääkinud. Maakonna reitingupunkte jagatakse täna õhtul Kohtla-Järvel.

Laupäeval peeti TTÜ staadionil Eesti meistrivõistlused ükskikmängus. 17 mehe seas oli Ida-Virumaa edukaimana Ivar Viljaste seitsmes, kusjuures veeandfinaalis kaotas ta hilisemale võitjale 9:13. Alari Keedus sai 12. koha.

Naisi oli kohal üheksa ning Triin Rääsk sai 6. koha ja Sirje Viljaste pidi leppima viimase, 9. kohaga.

Pühapäeval pealinnas peetud Optima Openil oli kohal 19 paari ning Triin Rääsk/Alari Keedus said 11. ja Sirje Viljaste/Ivar Viljate 13. koha.

Järgmised Eesti reitingupunktid jagatakse juunikuu esimesel nädalavahetusel Ida-Virumaal, kus laupäeval selguvad Kohtla-Järvel Eesti paremad segapaarismängus ja päev hiljem peetakse Jõhvis Ida-Virumaa lahtised karikavõistlused triodele.

Täna jagatakse Ida-Virumaa reitingupunkte Kohtla-Järvel paarismänguturniiril, info: https://sportiv.ee/index.php?2/6956