16.08.2014
Orienteerumine

Sulaoja ja Niglas said pronksi

Laupäeval Rakveres peetud Eesti meistrivõistlustel jalgrattaorienteerumise lühirajal said oma vanuseklassis pronksi RSK Jõhvikas esindajad Urmas Sulaoja ja Piret Niglas.

M50 klassis pronksi saanud Sulaojal õnnestus 9 km pikkusel 23 kontrollpunktiga rajal ka kaks rajalõiku läbida päeva kiireima ajaga.

Niglas sai pronksi 19 kontrollpunktiga ja 7,4 km pikal rajal, kus ta sai ühe rajalõigu võidu ja kuues õigus oli ta aeg paremuselt teine.

RSK Jõhvikas esindajatest oli võistlustules ka Raiko Jool, kes klassis M16 oli viies, kusjuures sai ta kolm lõiguvõitu. Samas mängis ta oma medaliðansi maha kohe esimeses punktis, mida ta otsis 11.47, samas kui lõpuks pronksi saanud rattur leidis selle ajaga 3.27. Lõpus lahutas Jooli pronksist vaid 5.58, ehk ülejäänud 19 kontrollpunktiga raja läbis Jool pronksiomanikust  enam kui 2 minutit kiiremini (hõbemedaliomanikuga olid vastavad vahed avapunkti võttes 7.09 ja lõpus 6.19).

Pühapäeval jagatakse rattaorienteerumise meistritiitlid Jänedal tavaraja distantsil.