Steptðenko tuli juunioride maailmameistriks

Otepääl peetaval 12. suvebiathloni MM-il võtsid Eesti meesjuuniorid 4 km laskejooksu sprindidistantsil kaksikvõidu. Tiirus kahel korral eksinud narvalane Danil Steptðenko võitis esikoha ajaga 16.51,7.

Samuti kahel lasul eksinud Karel Viigipuu sai Steptðenkost 8,7 sekundit nõrgema aja ning tasuks teise koha. Poodiumile mahtus veel kolmel lasul eksinud venelane Maksim Adijev, kes jäi võitjast 10,7 sekundi kaugusele. Esikuuikusse mahtusid veel bulgaarlane Valentin Vukov (+13,6), usbekk Anuzar Junusov (+13,8) ja Bulgaaria esindaja Dimcho Mitsov (+19,5).

Teistest eestlastest lõpetas kahel korral eksinud Martin Pajos 17. kohaga (+1.26,4) ja viis trahviringi teeninud Martin Remmelg 25. kohaga (+1.50,3). Kokku käis rajal 48 sportlast.