01.03.2015

SJK Dina viigistas poolfinaalseeria

Eesti salaijalgpallimeistrivõistluste poolfinaali kordusmängus kaotas FC Cosmos Tallinn laupäeval kodusaalis 2:4 Sillamäe SJK Dinale. Kuna Sillamäel toimunud avamängu võitis teatavasti Cosmoc 8:2, siis toimub ka kolmas kohtumine, sest finaali pääsuks on seerias vaja koguda 2 võitu.

Viimsis peetud mängu läks Dina 1:0 juhtima ja kuigi Cosmos viigistas, siis avapoolaja võitis Dina 2:1 ja läks teisel poolajal 3:1 juhtima, kuigi väljakuperemehed vähendasid vahe ühele väravale lõid külalised viimasel minutil mängu viimaseks jäänud värava ja seisuga 4:2 mäng võidetigi.

Kolmas otsustav mäng peetakse põhiturniiri võitja FC Cosmose kodusaalis Viimsis. Mänguaeg on veel lahtine.

Reedeses poolfinaalmängus SK Augur Enemati ja FC Anþi Tallinna vahel selgus esimene Triobet saaliliiga finalist. Nii nagu avamäng, oli tasavägine ka tänane kordusmäng, mis lõppes Auguri 3:2 võiduga.

Kuna Augur võitis sama tulemusega ka esimese mängu, tagas see neile pääsu finaali. Otsustava võiduvärava autoriks oli Rasmus Munskind.