14.03.2024
Futsal

Silmet pääses finaali

Eesti saalijalgpallimeistrivõistlustel pääses esimesena finaali vastase mõlemas mängus alistanud Sillamäe FC NPM Silmet. Teises poolfinaalpaaris läheb finalisti selgitamiseks vaja kolmandat kohtumist.

Sillamäe FC NPM Silmet jäi küll koduväljakul esimese poolaja 15. minutiks Viimsi FC Qarabagi vastu 1:3 kaotusseisu, kuid rohkem väravaid külalistel 462 pealtvaataja ees lüüa ei lastud. Ise löödi aga neid koguni kaheksa ja mäng võideti 9:3 (2:3).

Neli väravat lõi Sillamäe kasuks Anton Pfening, korra olid täpsed Pablo Ortega, Raul Männi, Boriss Poddubnõi, Roman Bažkov ja Anton Sirotkin.

Viimsilastest peavad pronksimängu vahele jätma Sillamäel punase kaardi teeninud Nikita Dronov, Erik Grigorjev ja Kirill Šustov.

Kuna Viimsis toimunud avamängu olid sillamäelased võitnud 10:4, pääsesid idavirulased teist hooaega järjest finaali. Ka eelmisel hooajal olid nad poolfinaalis alistanud Viimsi meeskonna.

Teises poolfinaalis, kus vastamisi on Tallinna FC Bunker Partner ja Tartu Vald/Ravens Futsal, läheb finalisti selgitamiseks vaja kolmandat, otsustavat kohtumist, mis peetakse laupäeval Tallinnas Sõle spordihallis.

Avamängus tehnilise kaotuse saanud ja punaste kaartide tõttu seeria teiseks mänguks kolmest mängijast ilma jäänud põhiturniiri võitja FC Bunker Partner ei lasknud end teises mängus tekkinud takistustest segada. Lähtel peetud mängus võideti avapoolaeg 2:0 ja kogu kohtumine 7:2.

Võitjatest lõi kolm väravat Denis Vnukov, kaks Andrei Sidorenkov ning üks tabamus kanti Aleksei Titenoki ja Pavel Rubeli arvele.