14.03.2015

Sillamäe sai teise võidu

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga teises voorus alistas Sillamäe Kalev võõrsil 2:0 Viljandi Tuleviku. Mängu väravad löödi avapoolaja lõpus ja kohe teise alguses. Narva Trans mängis Tallinnas tiitlikaitsja FC Levadiaga viiki 1:1, Levadia läks esimesel poolajal juhtima, Trans viigistas teisel poolajal.

Ülejäänud selle vooru kohtumistes kaotas Tallinna FC Infonet 0:2 Tallinna FC Florale, Paide LM jäi Nõmme Kaljule alla 0:3 ja Pärnu LM alistas Tartu Tammeka 4:2.

Tabeli tipus on Nõmme Kalju, Sillamäe Kalev ja Tallinna FC Flora, kes kõik on mõlemad senipeetud mängud võitnud, väravate vahe on neil vastavalt 6:0, 6:1 ja 5:0. Trans on nelja punktiga tabelis neljas.

Kolmandas voorus mängib Trans reedel 20. märtsil kell 19 Tallinna FC Infonetiga ja Sillamäe Kalev päev hiljem kell 16.30 võõrsil Tallinna FC Floraga.