17.05.2016

Sillamäe sai punkti, Narva ei saanud

Eesti jalgpallimeistrivõistluste Premium liiga 13. voorus viigistas laupäevaseks karikafinaaliks valmistuv Sillamäe Kalev kodus 0:0 Paide linnameeskonnaga. Narva Trans kaotas 1:2 Tallinna FC Infonetile.

Sillamäe viik on selles osas väärtuslik, et alates 30. minutist mängiti vähemuses, sest oma teise kollase kaardi teenis Kassim Aidara.

Narva Trans mängis alates 66. minutist enamuses, kuid selleks ajaks vastaste poolt löödud kahele väravale suudeti vastata vaid ühega ja seegi läks kirja Infoneti omaväravana.

Teistes sama vooru kohtumistes mängisid Tallinna FC Flora ja Tartu Tammeka 0:0, Nõmme Kalju alistas 3:0 Pärnu LMi ja Rakvere Tarvas kaotas kodus 0:4 Tallinna FC Levadiale.

Sel laupäeval A. Le Coq Arenal kell 16 toimuvas karikafinaalis kohtuvad Tallinna FC Flora ja Sillamäe Kalev. Sillamäelt lähevad tasuta eribussid, millega minejad peavad eelnevalt registreerima telefonil 5831 0456. Juhul kui Sillamäelt tuleb kaasa elama rohkem kui 500, siis kõigi kaasasõitjate vahel loositakse Sillamäe võidu korral välja sõit võõrsil toimuvale Sillamäe Euromängule.

Järgmises meistriliiga mängus on Ida-Virumaa meeskonnad võistlustules 24. mail, kui Narva Trans võõrustab Tallinna FC Florat ja Sillamäe Kalev sõidab külla Rakvere Tarvale.