14.12.2009

Sillamäe sai neljanda võidu

Eesti saalijalgpalli meistriliigas on pärast nädalavahetusel peetud kohtumisi liidrikohal SK Augur, kes viigistas teist kohta hoidva, kuid ühe mängu vähem pidanud FC Anþiga.

Laupäevases 6. vooru avamängus oli edukas FC Mainor, kes alistas Viimsis toimunud matðis A&A Kinnisvara/AEG meeskonna tulemusega 8:2. Võitjate edukam skooritegija oli Artur Sarafutdinov kuue väravaga. Ühe väravaga toetasid oma liidrit Ruslan Vakulitð ja Pavel Glebov. A&A meeskonna väravate autoriteks olid Mihail Iðtðuk ja Erik Toom.

Ülejäänud kolm meistriliiga mängu toimusid pühapäeval. Sillamäel alistas kohalik meeskond kindlalt 5:1 FC Ararat/TTÜ võistkonna: 120 pealtvaataja silme all toimunud mängus lõi kaks väravat Sergei Popov, ühe lisasid Andrei Tjunin, Aleksei Mamontov ja Oleg Gorjatðov. Ararati auvärav kanti Igor Ivanovi nimele.

Põnevusmängus viigistasid FC Anþi ja SK Augur 1:1. Joonas Ljað viis 4. minutil Auguri juhtima, kuid 34. minutil realiseeris penalti Erik Ðteinberg. Tabeli lõppu kuuluvad Rummu Dünamo ja FC Flora Futsal kohtusid Kohilas, kus Rummu oli parem tulemusega 6:1.