06.10.2010

Sillamäe Kalev võitis Lätis

Tallinna Levadia ja Sillamäe Kalev alustasid sarnaselt teistele Eesti klubidele Balti liiga hooaega võidukalt.

Levadia oli kaheksandikfinaali avamatðis võõrsil 1:0 parem Läti klubist SK Blazma. Mängu ainsa värava lõi poolajal vahetusest sekkunud Felipe Nunes, tehes skoori 80. minutil.

Sillamäe Kalev oli samuti võõrsil 2:1 parem FK Jurmalast. Kalevlaste väravad lõid leedukad Vitalis Stankevicius (34. minutil) ja Arvydas Veikutis (57.). Jurmala auvärava autoriks oli Ruslans Agafonovs (71.).

Läti meistrivõistlustel hoiab viimased neli mängu kaotanud Jurmala hetkel viiendat ja Blazma kaheksandat kohta, samas kui Levadia on Eestis teine ja Sillamäe viies.

Kõik Eesti klubid on alustanud Balti liiga kaheksandikfinaale võidukalt. FC Flora, Narva Trans ja Nõmme Kalju asusid eduseisu koduplatsil. Flora alistas 2:1 Marijampole Suduva, Trans 5:1 Ðiaulai ja Kalju 2:1 Ventspilsi.