13.04.2015

Sillamäe Kalev – Tallinna FC Levadia 3:3

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga nädalasisese vooru avapauguna sai nautida tõelist kompvekki Sillamäe Kalevi ja FC Levadia 3:3 viigimängu näol. Teisipäeval kell 19 kohtuvad Narva Kalev-Fama staadionil Narva Trans – Paide LM.

Eelmisel hooajal omavahel hõbeda ja kulla ära jaganud meeskondade duell nägi esimest väravat 14. minutil, mil penalti skooris kalevlane Andrei Sidorenkov.

Poolajavileks oli Dmitri Kruglovi kahe tabamuse läbi omakorda eduseisu endale haaranud Levadia.

Sellega said asjad aga alles alguse – peagi skooris oma teise penalti Andrei Sidorenkov, seejärel viis Levadia taas ette Ingemar Teever ning õhtu lõpetuseks pakkus kodupublikule rõõmu terve mängu aktiivne olnud Daniil Ratnikov, kes mõnelt meetrilt lõppskooriks 3:3 kirjutas.

13. aprillil kell 18.15 Sillamäe Kalevi staadionil (Kesk 30, Sillamäe)

JK Sillamäe Kalev – Tallinna FC Levadia 3:3 (1:2)
14. pen., 62. pen. Andrei Sidorenkov, 86. Daniil Ratnikov – 42., 45. Dmitri Kruglov, 74. Ingemar Teever

Hoiatused: 41. Jaroslav Kvassov – 14. Juuso Laitinen, 65. Ilja Antonov
Mänguolud: +5, pilves kergelt sajune ilm; muruväljak kevadiselt heas, üldiselt siiski rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 189
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Neeme Neemlaid
Neljas kohtunik: Raul Kaivoja
Täiendavad abikohtunikud: Miko Pupart, Mart Martin

S. Kalev: Mihhail Starodubtsev, Mindaugas Baguþis, Igor Tðeminava, Marius Cinikas, Andrei Sidorenkov, Darius Miceika, Deniss Tjapkin (78. Vnukov), Aleksandr Dubõkin, Viktor Plotnikov (54. Toomet), Daniil Ratnikov, Jaroslav Kvassov (85. Volkov).
Varus: Eduard Usikov, Tihhon Ðiðov, Igor Dudarev, Aleksandr Ivanjuðin, Janar Toomet, Denis Vnukov, Aleksandr Volkov.

Levadia: Sergei Pareiko, Artur Pikk, Artjom Rahmanov, Taavi Rähn, Juuso Tapani Laitinen, Maksim Lipin, Dmitri Kruglov, Ilja Antonov, Rasmus Peetson (88. Saag), Omar El Hussieny, Ingemar Teever.
Varus: Aleksei Ðirokov, Hindrek Ojamaa, Kaimar Saag, Artur Rättel, Pavel Marin, Henry Rohtla, Mark Oliver Roosnupp.

Ülejäänud selle vooru mängud peetakse teisipäeval, kusjuures Narvas võõrustab Trans Paide linnameeskonda.