06.04.2008
Kergejõustik

Sillamäe Kalev sai pronksi

Sillamäe kergejõustikuklubi Kalev võistkond saavutas laupäeval Tallinnas, Hiiu staadionil peetud ekideni Eesti meistrivõistlustel kolmanda koha.

Ekiden on teatevõistlus, kus kuue võistleja distantside summa annab kokku 42,195 km ehk maratoni. Naiste arvestuses võitis ajaga 2:48.49 Tallinna Kalev, teine oli Tartu Ülikooli SK ajaga 2:53.52 ja kolmas Sillamäe Kalev tulemusega 2:57.12. Sillamäe võistkonnas jooksid Galina Logvinova, Anastassia Taar, Olga Voroðnina, Irina Surazakova, Alissa Lello ja Anastassia Jeskina.

Meestest võidutses TÜ SK, kelle eest jooksis viimast vahetust Sillamäelt pärit Nikolai Vedehhin. Kolmanda koha saanud EMÜ SK kaht esimest vahetust jooksid Maidla mehed Ragnar ja Ralf Lipp. Sillamäe Kalevi meeskond sai viienda koha.