10.06.2016

Sillamäe Kalev sai Pärnus võidu

Neljapäeval toimus Premium liigas XV vooru kaks viimast mängu.

Rakveres jäi kohalik Tarvas 0:1 alla Tartu JK Tammekale. Külalised valdasid initsiatiivi kogu kohtumise vältel, mis realiseeriti siiski vaid 70. minutil, kui täpne oli Kristjan Tiirik.

Teine mäng toimus Pärnus ja oli palju tasavägisem, kuid kohalik Linnameeskond pidi leppima siiski 0:2 kaotusega JK Sillamäe Kalevile. Mõlemad väravad lõi teisel poolajal Vitalijs Zils.

Ülejäänud kolm selle vooru mängu toimusid juba 10. mail: Tallinna FC Levadia – Narva Trans 1:0, Paide LM – Tallinna FC Infonet 1:4, Tallinna FC Flora – Nõmme Kalju 0:0.

10.    Rakvere JK Tarvas    15    0    1    14    7:43    1

Järgmised mängud on kavas 19. juunil ning Ida-Virumaa meeskonnad mängivad siis kodus. Narva Trans võõrustab kell 13 Tartu Tammekat ja kell 16 kohtuvad Sillamäel Kalev ja Nõmme Kalju.