23.10.2015
Jalgpall

Sillamäe Kalev naases Tartust 4:1 võiduga

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 34. vooru esimeses mängus alistas Sillamäe Kalev reede õhtul Tartus sealse Tammeka 4:1.

13. minutil viis Kõrõlo Silitð külalised 1:0 juhtima, kuid poolaja lõpueel tartlased viigistasid. Kolmandal üleminutil viis Silitð sillamäelased vaheajale ikkagi eduseisul.

Poolajal sai Tartu väravavaht punase kaardi ehk terve teise poolaja mängisid tartlased vähemuses. Sillamäe suutis aga väravad lüüa alles lõpu eel. 85. minutil lõi Deniss Tjapkin 3:1 ja 88. minutil Andrei Sidorenkov penaltist lõppseisuks 4:1.

34 mänguga on Sillamäe Kalev kogunud 53 punkti ja sellega ollakse tabelis 5. kohal. Tartu Tammeka on 22 punktiga eelviimasel, 9. kohal.

Ülejäänud 34. vooru kohtumised peetakse laupäeval ning Narva Trans sõidab külla Nõmme Kaljule, kellega viimati mängiti septembri lõpus Narvas karikasarjas ja kaotati eduseseisust lisaajal 1:2.

Pärast seda jääb mängida vaid kaks vooru.