10.04.2015

Sillamäe Kalev alistas Pärnu 6:1

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 5. vooru esimesed mängud peeti reedel, neist ühes alistas Sillamäe Kalev võõrsil 0:1 kaotuseisust 6:1 Pärnu linnameeskonna.

Pärnu läks küll 16. minutil mängu kontrarünnakust juhtima, kuid seitse minutit hiljem Jaroslav Kvasov viigistas. Esimese poolaja 35. minutil lõid pärnakad teisegi värava, kuid seekord saadeti pall oma väravasse. Poolaeg lõppeski Kalevi 2:1 juhtimisel. Teisel poolajal lõi Sillamäe veel neli vastuseta jäänud väravat, neist viimase lõi Kvasov penaltist, kusjuuures Kvasov lõi selles kohtumises pooled Sillamäe väravatest.

Samal ajal Tallinnas peetud kohtumises alistas sealne FC Levadia 2:0 Viljandi Tuleviku.

Laupäeval on kavas kolm mängu, neist viimasena on kell 19 Tartus vastamisi Tammeka ja Narva Trans.