11.06.2014
Jalgpall

Sillamäe Kalev alistas Narva Transi ka karikasarjas

Narvas kohtusid viie päeva jooksul teistkordselt kohalik Trans ja Sillamäe Kalev, taas oli edukam külalismeeskond, seekord tulemusega 3:1.

Trans läks seekord küll juba 8. minutil juhtima, kuid 57., 79. ja 89. minutil löödud väravad viisid 64 parema hulka Sillamäe meeskonna. Sealjuures mängis Trans 69. minutist vähemuses. Meistrisarjas oli seisuks jäänud 1:4.

1/64 finaalist pääses Ida-Virumaa meeskondadest edasi veel Jõhvi FC Lokomotiv (sai loobumisvõidu Saaremaa JK aameraaS meeskonnalt) ja FC Narva United (võitis kodus 2:0 Rapla Lokomotivi). Kaotuse said FC Aseri Askele (kaotas võõrsil Tallinna Kalev Juuniorile  1:6) ja Kohtla-Nõmme (jäi võõrsil alla Türi Ganvixile 2:11).

Otse 64 parema hulka pääses loosi tahtel Ida-Virumaa meeskondadest Kiviõli FC Irbis.