24.03.2024
Futsal

Sillamäe FC NPM Silmet läks finaalseeriat juhtima

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste finaalseeria esimeses kohtumises sai Sillamäe FC NPM Silmet kindla võidu.

Laupäeval Tallinnas Sõle spordikeskuses peetud kohtumist läksid väljakuperemehed Tallinna FC Bunker Partnerist 311 pealtvaataja ees küll kuuendal minutil 1:0 juhtima, kuid sillamäelased lõid seejärel nelja minutiga kolm väravat. Kuigi Bunker Partner suutis veel 14. minutil seisu 3:3 viigistada, võitsid sillamäelased poolaja 4:3 ja kogu mängu 9:3.

Kolm väravat lõi võitjate kasuks Roman Bažkov, kaks tabamust said kirja Anton Pfening ja Boriss Poddubnõi, korra olid täpsed Raul Männi ja Ilja Šmigelski. Kaotajatest lõi kaks väravat Nikita Tšernei ja ühe Denis Vnukov.

Seeria järgmised mängud peetakse uuel nädalal. Kolmapäeval, 27. märtsil mängitakse Sillamäel ja laupäeval, 30. märtsil taas Tallinnas. Eesti meistriks tulemiseks on vaja vastane alistada kolmel korral.

Järgmisel nädalal selgub ka pronksiomanik, kelle selgitavad 28. märtsil Viimsis sealne FC Qarabag ja Tartu Vald/Ravens Futsal.