29.07.2007
Kergejõustik

Semjonova hõbetas pronksi üle

Eesti kergejõustikumeistrivõistlustel oli Ida-Virumaa klubi esindavatest sportlastest mõlemalpäeval medalile 19aastane KJK Visa sportlane Anastassia Semjonova.

Teisel võistluspäeval naiste 200 meetri jooksus sai Semjonova hõbeda ajaga 24,73, kuld võideti tulemusega 24,30. Laupäeval oli Semjonova teatavasti 100 meetri jooksus võitnud pronksi. 100 meetris neljas olnud narvalane Þanna Vladimirova (PSK Narvic) pidi 200 m distantsil leppima vaid eeljooksuga, kus ta sai ajaks 26,23, mis üldjärjestuses andis kümnenda koha.

Naiste kaugushüppes oli teine Eesti Maaülikooli spordiklubi esindav Narvast pärit Veera Baranova tulemusega 6.16, kullast jäi teda lahutama 14 sentimeetrit.

Meeste 800 meetri jooksus oli teine päev varem 1500 meetrit võitnud Sillamäelt pärit Tartu Ülikooli SKd esindav Nikolai Vedehhin, kes sai ajaks 1.51,50. Kuld jäi vähem kui sekundi kaugusele. Päeva paremuselt kaheksandat aega näitas Sillamäe kalevlane Dmitri Hartðevnikov, kes ajaga 1.57,63 võitis nõrgema jooksu.

Meeste kaugushüppes oli Kohtla-Järve juurtega SK Piritat esindav Igor Brjuhhov neljas, tema tulemus oli 7.33, pronks võideti tulemusega 7.39. Igor Sjunin (SK Tsefei) leppis tulemusega 5.07 ja viimase, 14.kohaga.

Kõrgushüpe õnnetus Sjuninil paremini, sel ala sai ta tulemusega 1.95 kuuenda koha.

Naiste 800 meetris oli SK Pirita esindav Kohtla-Järve neiu Oksana Bondareno ajaga 2.19,21 kuues, Sillamäe Kalevit esindav Irina Surazakova sai ajaga 2.20,41 seitsmenda koha.