04.09.2008
Petank

Selgusid Jõhvi meistrid triode seas

Teisipäeval ja neljapäeval peetud Jõhvi 6. petangimeistrivõistlused triodele võitis võistkond koosseisus Paavel Vähk/Tanel Vähk/Tõnis Neiland (lisaks kuulus kahes esimeses mängus võistkonda ka Heldur Oksmaa, keda poolfinaali otsustavas järgus ja finaalis asendas Paavel Vähk. Tõnis Neiland tõusus ühtlasi maakonna reitingutabelis esikohale.

10. Eve Müüdla/Helin Müüdla/Hugo Müüdla

Järgmised reitingupunktid jagatakse eeloleval pühapäeval Kohtla-Nõmmel, kus on kavas Kohtla-Nõmme meistrivõistlused paarismängus. Võistluste algus Kohtla kaevanduspark-muuseumi petangiväljakutel kell 10 (registreerimine lõpeb kell 9.45).

Võit tõstis Tõnis Neilandi maakonna petangireitingutabelis teiselt kohalt esimesele, Tõnis Neilandil on enne kahte viimast võistlust koos 346 punkti. Pikaaegne reitingutabeli juht Ivar Viljaste on kogunud liidrist neli punkti vähem. 320 punktiga on kolmas Enno konsa, 314 punkti on koos Juhan Neilandil ja üle kolmesaja punkti on saanud ka Tanel Vähk, kel kirjas 306 punkti.

Ida-Virumaa triode reitingus saavutas esikoha võistkond Enno Konsa/Juhan Neiland/Karla Purgats 108 punktiga, teine oli enne viimast etappi juhtinud võistkond Ivar Viljaste/Sirje Viljaste/Tõnu Kapper, kes kogus 104 punkti, kolmanda koha sai võistkond Vladimir Ogneðtðikov/Boriss Klubov/German Terehhov/Rene Kundla 94 punktiga.