19.02.2009
Suusatamine

Samblale 43. ja 59.koht

IX Euroopa noorte taliolümpiapäevadel Slask-Beskidys on kaks starti teinud ka Illuka valla suusataja Avo Sambla.

Teisipäeval murdmaasuusatamises kavas olnud noormeeste 7,5 km distantsil klassikalises tehnikas osutus parimaks Norra esindaja Skar Sindre Bjornestad ajaga 22:07,6. Jürgen Selgis saavutas 34. koha, aeg 24:55,7 ning Avo Sambla 59. koha, aeg 25:50,5. Distantsi lõpetas 76 sportlast.

Kolmapäeval võistlesid noormehed 10 km vabatehnika sõidus. Võitis Perttu Hyvärinen Soomest ajaga 26:50,2. Finiðeerus 82 suusatajat. Eesti noormeeste tulemused: 33. Jürgen Selgis 29:50,5, 43. Avo Sambla 30:19,7, 44. Cristopher Tammet 30:23,1.

IX Euroopa noorte taliolümpiapäevad toimuvad Slask-Beskidys 15. – 20. veebruarini.