11.03.2023
Korvpall

Saku II liigas, Lääne-Virumaa esiliigas kaotused, kaks kohtumist peeti rahvaliigas

Saku II liigas kaotas KK HITO/BC Karjamaa võõrsil Tartu Ülikool/Speticum võistkonnale tulemusega 89:111. Poolaeg kaotati ainult ühe punktiga, kuid otsustavaks sai kolmas veerandaeg, mis kaotati 16 punktiga. Eriti hoos oli seekord Edvard Trumm, kes üle platsi mehena viskas 32 punkti.

Lääne-Virumaa esiliigas kaotas Lüganuse Simuna SK tulemusega 85:105, poolaeg 38:60. Üle poolte punktide viskasid Erik Raud ja Tanel Maalma – mõlemad 22. Simuna omadest viskas ainuüksi Ander Talu 39 punkti. Info https://virukorvpall.ee/m%C3%A4ngud/simuna-sk-luganuse-100323/. Ka Alutagusel tuli võõrsil vastu võtta kaotus RSK sPortkunda võistkonnalt tulemusega 49:74, poolaeg 22:28. Parimana viskas Kert Kasemets 19 punkti. Info https://virukorvpall.ee/m%C3%A4ngud/rsk-sportkunda-alutaguse-100323/

Optibet rahvaliigas võitis Alutaguse BC Narva/Narva-Jõesuu Linnavalitsust tulemusega 85:62, poolaeg 43:27. Alutaguse võistkonnas olid hoos Janar Aleksandrov 24, Ülar Sala 23, Jaanus Pärnpuu 18 ja Peeter Valdre 14 punktiga. Kaotajatest oli parim Deniss Makarenko 17 punktiga. Info http://www.rahvaliiga.ee/et/ida-regiooni-rahvaliiga-regular/227/ajakava-ja-tulemused/?gid=2023227028

Enteh oli parem Lüganusest tulemusega 84:70, poolaeg 40:35. Eriti hoos oli Entehni mängija Dmitri Pugatšjov 37 punktiga, 24 punkti lisas Andrei Gutsev. Lüganuse parim Jussi Kaldaru 18 punktiga. Info http://www.rahvaliiga.ee/et/ida-regiooni-rahvaliiga-regular/227/ajakava-ja-tulemused/?gid=2023227027