31.10.2022

Saalijalgpalli teises voorus viik ja võit

Coolbet saaliliiga Sillamäel toimunud kohtumises mängis S. Sillamäe FC NPM Silmet 3:3 viiki S. Narva United FC. Poolaja võitis Narva United 1:0. Narvakate kasuks lõi kaks väravat Daniil Dikopavlenko. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111233

Jõhvis oli väga tasavägine kohtumine S. Jõhvi FC Phoenix ja S. Rummu Dünamo vahel, mille võitis Phoenix tulemusega 5:4, poolaeg 3:2. Peale esimest Ivan Radionovi väravat löödi väravaid ainult kahekaupa. Viigivärava tulemuseks 4:4 lõi Artur Salmus ja viis minutit hiljem võiduvärava Andrei Vrabie. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111235 Alexander Komshini pildid kohtumisest https://www.sekundomer.ee/et/fotoreportaazid/saalijalgpall-2-voor-johvi-fc-phoenix-rummu-dunamo-30-10-2022/?fbclid=IwAR2Xy0kyJYd-5vojCrj7srVtnhaC46gGTmQQqLS-CAZGp6HSBM57zkfUWoo