08.09.2017
Orienteerumine

RSK Jõhvikas sai kaks medalit

Lääne-Virumaal Palmses toimunud Eesti meistrivõistlustelt öises tavarajas said RSK Jõhvikas esindajatest medali Tiit Ploompuu ja Urmas Sulaoja.

Tiit Ploompuu sai kuldmedali M65 klassis, kus ta edestas lähimat konkurenti võiduaja 1:02.28 juures vaid 11 sekundiga.

Klassis M50 oli Urmas Sulaoja kolmas, hõbe jäi kahe ja poole minuti kaugusele ning ka neljanda koha sportlane jäi sama kaugele.

Klassis M70 oli kolmas Agu Koppa, kes kaotas pronksi saanud sportlasele kolme ja poole minutiga.

Klassis 45 oli viies Kadre Maalma ja kuues Piret Niglas, neid jäi medlist lahutama vastavalt kuus ja üheksa minutit.

Klassis N16 oli 11. Greta-Maria Pisarev.

Laupäeval on samas kavas Virumaa o-jooks, mille raames jagatakse ka Ida-Virumaa meistrivõistluste medalid.