14.03.2016
Orienteerumine

Rooma ja Niglas said kulla

Põlvamaal Kadajas pühapäeval peetud Eesti 36. meistrivõistlustel suusaorienteerumise tavaraja võistlusel tõid Ida-Virumaale kulla Jonne Rooma ja Piret Niglas.

Jonne Rooma kordas laupeäval samas kohas peetud lühiraja võistluse edu, saades esikoha juunioride klassis N20, läbides 8670 m ja 21 kontrollpunktiga raja ajaga 1:06.30 edestades lähemaid konkurente 9.43 ja 12.10.

Klassis N45 laupäeval teine olnud Piret Niglas sai pühapäeval tavarajal esikoha, kolmanda koha tõi RSK Jõhvikale selles vanuseklassis Kadre Maalma.

RSK Jõhvikas värvides võistlev Mihkel Nahkur kordas pühapäeval oma laupäevast tulemust klassis M55, tasuks taas pronksmedal.

Esimesena jäi medalist ilma klassis M16 võistlev Raiko Jool, kes oli neljas kaotades pronksi võitnud sportlasele 4.01. Eesti meistrivõistluste viis oli Sven-Andres Niglas (M14), seitsmenda koha sai Regina Poom (N14), kaheksas oli Carmel Poom (N16), üheksas oli Greta-Maria Pisarev (N14).