08.08.2013
Orienteerumine

Richard Rooden sai veteranide maailmängudel hõbeda

Itaalias Torinos toimuvad seenioride World Masters Games osalejate rohkeimal alal, orienteerumises on stardis 2886 võistlejat. Esimesed maailmameistrid selgusid sprindirajal, kus Eesti seeniorid võitsid 3 hõbemedalit. Nendest ühe toob Kohtla-Nõmmele Richard Rooden.

Naiste W40 klassis jooksis esmakordselt seenioride tippkonkurentsis Kirti Rebane ja võitis 2,4 km ja 13 KP-ga rajala ajaga 16.09 hõbemedali. Võitis Veronoca Minoiu Rumeeniast.

Naiste W50 klassis võitis 1,9 km ja 11 KP-ga rajal 128 naise konkurentsis hõbemedali Marje Viirmann.

Meeste M90 vanuseklassi 1,1 km ja 9 KP-ga rajal lõpetas hõbemedalivõiduga Richard Rooden.

Homme ja ülehomme joostakse tavaraja kvalifikatsioonirajal ja laupäeval selguvad maailmameistrid tavaraja finaalides. Kõik võistlustulemused http://www.wmoc2013.it/index.php?&ln=inglese