08.02.2015

Remeks alistas KK HITO ja tabeliseis muutus veel põnevamaks

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste meistriliigas alistas Kohtla-Järve meeskondade vastaseisus Remeks KK HITO 65:48.

KK HITO võitis küll avaveerandi 13:10, kuid poolajaks juhtis Remeks 32:27, kolmanda veerandaja lõpuks oli seis 49:38 ja viimase veerandiga kasvas vahe veel kuue punkti võrra.

Põhiturniiri lõpuni jääb meeskondadel pidada veel 2-3 mängu ja tabeliseis on väga tihe, kõik võivad põhiturniiri lõpuks saada esikoha ja kõik jääda ka viimaseks. Tabeli tipus on Noto/Outlet Toila (4 võitu – 1 kaotus), teisel kohal on Kiviõli SK Askele (3-3), kõik ülejäänud kolm meeskonda – Remeks, KK HITO ja Narva – on saanud 2 võitu ja 3 kaotust. VIimased voorud teeb pingelisemaks asjaolu, et finaali pääseb otse põhiturniiri võitja. Põhiturniiri 2.-3. selgitavad teise finalisti, selle mängu kaotaja langeb pronksimängu. Põhiturniiri 4. ja 5 meeskond selgitavad teise pronksimängust osavõtja.