28.09.2014
Petank

Reitingu võitis Ivar Viljaste

Ida-Virumaa 2014. aasta petangireitingu viimase võistluse ja kogu reitingu võitis Ivar Viljaste.

Reinguvõistluste viimase turniirina oli pühapäeval kavas 15. Kohtla-Järve meistrivõistlused paarismängus ja Ivar Viljaste koos Kristo Viljastega võitsid kõik viis vastast, finaalis alistati Mait Metsla/Matti Vinni 13:8.

3.-4. koha mängus alistasid Jaan Sepp/Oskar Sepp 13:4 Aigi Orro/Kalle Orro, kusjuures hooaja reitingus oli Oskar Sepp parima juuniorina kokkuvõttes 19 ja Aigi Orro parima naisena 13.

Viljaste võitis ka laupäeval peetud reitinguvälise võistluse tulistamises, sellel võistlusel sai teise koha Ülo Piik ja kolmanda Oskar Sepp, kes sel aastal oli teatavasti samas harjutuses saanud Eesti meistrivõistlustel meestest hõbemedali.