10.03.2012
Firmasisesed

Rahvaliigas selgusid veerandfinaalpaarid

Ida-Virumaa korvpalli rahvaliigas peeti laupäeval põhiturniiri viimane voor ja selgusid veerandfinaalparaid, kus kohtuvad Iisaku Pullid – Kohtla-Nõmme SK II ja Voka veteran – Mäetaguse SK II.

Viimase vooru avakohtumises alistas SK Intro 85:70 tiitlikaitsja Virumaa PSS meeskonna ja kindlustas endale põhiturniiri võidu, PSS sai põhiturniiril teise koha.

Päeva teises, põnevaimas mängus alistas Voka veteran 71:67 Kohtla-Nõmme SK II ja sai tabelisse neljanda paoigutuse, Kohtla-Nõmme oli kuues ja pääses viimasena play-off’i.

Põhiturniiri kolmas Iisaku Pullid võitis ainsana võiduta lõpetanud Püssi SK/SK Walter meeskonna 65:40.

Põhiturniiri kaks paremat, SK Intro ja Virumaa PSS kogusid võrdselt 5 võitu ja 1 kaotuse, paremus omavahelises kohtumises andis põhiturniiri võidu Introle.

Põhiturniiri kolmas oli ainsana Introt võita suutnud Iisaku Pullid (4-2), neljas oli Voka Veteran (3-3) ja viies Mäetaguse SK II (3-3), kuuenda koha sai Kohtla-Nõmme SK II (1-5). Seitsmendana lõpetas Püssi SK/SK Walter.

Veerandfinaalid peavad olema toimunud kuni 25. märtsini. Mängitakse kõrgema asetuse saanud meeskonna kodus ehk IIsaku Pullid võõrustab Kohtla-Nõmme SK II ning Voka Veteran võtab kodusaalis vastu Mäetaguse SK II meeskonna.

Otse poolfinaali (peavad olema mängitud hiljemalt 15. aprilliks) pääsesid Intro (ootab vastast Voka – Mäetaguse mängust) ja Virumaa PSS (ootab vastast Iisaku – Kohtla-Nõmme mängust).

Poolfinaalide võitjad pääsevad finaali, poolfinaalide kaotajad mängivad pronksimängus.

Play-offi’s saavad osaleda vaid mängijad, kes põhiturniiril osalesid vähemalt kolmes kohtumises.