24.04.2009
Kergejõustik

Püssis võidutsesid Markov ja Listova

XXVIII Püssi seeriajooksu esimesel etapil osales 172 võistlejat. Põhiklassis võidutsesid Aleksei Markov ja Jelena Listova SKst Mitð.

Meeste 5,2 km distantsil sai kindla esikoha eelmise aasta Püssi seeriajooksu üldvõitja Aleksei Markov, teisena lõpetas Markovi klubikaaslane, P17 klassi võitja Dmitri Aristov ja kolmandana oli kohal klassis M18 teise koha saanud Heiki Velba Jõhvist, Klassis H30 võidutses Jaanus Bauman Uhtnast, klassis H40 oli parim Tallinnat esindav Aleksander Toots ja klassis M50 oli võidukas Sergei Urb SK Mitð.

3 km distantsil oli kiireim ja saavutas ühtlasi klassi T17 võidu Lena Listova SKst Mitð, naiste-neidude arvestuses olid teine-kolmasklassis D18 kaksikvõidu saanud Helen ja Kairi Schmidt Vokast, Viru SKst.

Teiste klasside võitjad:Danny-Rocco Anton, Anett-Leann Saks, Helin Müüdla, Vane Vähk, Carl Bret Parko, Laura Kallas, Roman Dermeljov, Sandra Schmidt, Argo Rebban, Heli Meier, Ülo Tuur, Kaja Jõemets, Aime Mõik ja Tõnis Tamm.

Uudiseks internetihuvilistele spordihuvilistele, aadressil http://pyhayritus.org/ on avatud Ida-Virumaa spordisõprade foorum.