14.03.2015
Jäähoki

PSK sai esimese kohtumises võidu

Eesti jäähokimeistrivõistluste poolfinaali avakohtumises alistas Narva PSK võõrsil 0:2 kaotusseisust Tallinna HC Panter 3:2.

HC panter läks esimese kolmandiku 12. ja teise kolmandiku 7. minutil löödud väravatest mängu 2:0 juhtima, kuid kolmandal kolmandikul lõid väravaid vaid külalised.

43. minutil vähendas Alekssandr Titov külaliste kaotusseisu 1:2-le, 51. minuti 43. sekundil Georgi Vassiljev viigistas ning kümme sekundit hiljem lõi Aleksandr Saprõkin lõppseisuks 3:2.

Seeria teine mäng peetakse pühapäeval kell 17 Narvas.

Teises paaris alistas Tartu Kalev Välk Kohtla-Järvel 0:1 kaotusseisust 3:1 kohaliku Viru Sputniku. Ka selles mängus viskasid külalised teatavasti kõik kolm väravat viimasel kolmandikul. Selles paaris peetakse kordusmäng pühapäeval Tartus.

Finalistid ja pronksimängust osavõtjad selguvad kahe mängu kokkuvõttes.