28.03.2015

Pronksi sai Sillamäe gümnaasium

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistlustel sai hooaja 2014/2015 esimesed medalid Sillamäe gümnaasium, kes pronksimängus alistas Illuka 76:64.

Mängu alustas paremini Illuka, kes võitis avaveerandi 22:14 ja juhtis teisel veerandil jube enam kui kümne punktiga – 27:16 ja 29:18, poolaja lõpuks õnnestus sillamäelastel vahet veidi vähendada ja poolaja võitsid külalised ehk Illuka 37:31.

Kolmandal veerandil mängupilt muutis, Sillamäe sai ette 42:39 ning seisul 44:44 tegid värskete meretuulte linna esindajad 12:0 spurdi, kolmas veerand lõppes juba Sillamäe eduseisul 56:46.

Viimase veerandi alguses suutis Illuka vahe vähendada 56:54-le, kuid enamaks jõudu ei jätkunud. Mängu võitis Sillamäe 76:64 ja saavutas sellega ka pronksmedalid.

Teise liiga finaalis on pühapäeval kell 13 Voka spordihoones vastamisi põhiturniiri kaotuseta läbinud ja otse finaalipääsme teeninud Virumaa Politsei ning Voka veteranid, kes finaali pääsemiseks pidid poolfinaalis alistama Sillamäe meeskonna.

Meistri- ja esiliigas selguvad meistrid aprillikuus.