12.06.2023
Jalgpall

Premium liigas ja Esiliigas võit, Esiliiga B kaotus, II liigas võit ja kaotus

Premium liigas sai JK Narva Trans kolmanda võidu järjest kui 17. voorus võideti 2:0 Tartu JK Tammekat ja tõusis turniiritabelis kuuendaks. Esimesel poolajal lõi Tristan Koskor värava penaltist ja teise lisas 62. mänguminutil. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/114673

Esiliigas sai lõpuks peale pikka kaotusteseeriat võidu Ida-Virumaa FC Alliance kui koduväljakul saadi Mihhail Orlovi esimese poolaja penaltist 1:0 jagu Tallinna JK Legionist. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/114893

Esiliiga B kaotas JK Narva Trans U21 peale pikka võitude- ja viigiseeriat võõrsil FA Tartu Kalevile tulemusega 1:4, poolaeg 1:2. Auvärava autor Viktor Kudriashov. https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/114962 Maikuu parima treeneri auhinna Esiliiga B sai JK Narva Trans U21 peatreener Maksim Gruznov.

II liiga 10. voorus võitis Jõhvi FC Phoenix ja JK Noova ÜM Tartu FC Heliost 9:0, poolaeg 3:0. Kübaratrikiga sai hakkama Jelissei Zahharov, kaks väravat said kirja Andrei Vrabie (kusjuures esimese ja üheksanda) ja Matvei Minajev. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/114900 . Seevastu Kohtla-Järve FC Järve sai neljanda kaotuse järjest kui kaotati Tallinna FCI Levadia U19 tulemusega 0:3, poolaeg 0:2. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/114342